I Promise You

Forum klubu I Promise You na AM

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-05-08 19:53:38

xxxwiksonxxx
Użytkownik
Dołączył: 2016-05-08
Liczba postów: 1
Windows 7Chrome 50.0.2661.94

o mnie:

-Mam naimię Wiktoria,mam 15 lat(rocznik:01), chodzę do 2 gimnazjum.
-Mieszkam w Iławie województwo warmińsko-mazurskie.
-Jestem brunetką,ale zrobiłam sobie ombre [dblpt]) ,mam zielony kolor oczu,niezbyt ciemną karnację,jestem średniego wzrostu.
-Interesuję się muzyką,konkretnie(śpiew,taniec),lubie również aktorstwo,gram na gitarze,pianinie i troche na charmonijce.
-W wolnym czasie troche czytam książki m.in. "Zakochaj się,lub płacz","Harrego Potera","Musical".Oprócz czytania książek w wolnym czasie piszę też piosenki ps. narazie napisałam 7,rysuję(choć niezbyt ładnie mi to wychodzi),oraz piszę w pamiętniku [dblpt]D
-moje ulubione: 
*filmy-"Saga Zmierzch"-wszystkie części,"Kopciuszek"-wszystkie części,"16 życzeń","Akwamaryna","Alvin i wiewiórki","Beethoven","Camp rock","Zaplikowani","Step up"-wszystkie części,"Randka z gwiazdą","Cloud 9",itd. ps.dużoooo tego jeszcze!!!!! [dblpt]fuckyou[dblpt]
*Seriale-"Violetta","Na wspólnej","Singielka","Agent-gwiazdy","Taniec z gwiazdami","Bella i buldogi","Chica Vampiro","Make it pop",itd.
TO TYLE O MNIE -mam nadzieje,że dowiedziałyście się o mnie nie co więcej rzeczy.Miłego czytania [dblpt])

Offline

#2 2016-05-08 21:46:49

Rosie
Administrator
Dołączył: 2016-01-01
Liczba postów: 84
Windows 8.1Chrome 50.0.2661.94

Odp: o mnie:

ooo, piszesz teksty piosenek, zainteresowałaś mnie [dblpt]D
pytania:
- jaki gatunek muzyczny lubisz?
- masz ulubioną piosenkę lub wykonawcę?
- jesteś jedynaczką czy może masz rodzeństwo?

Wiele pozycji z twojego "dobytku" powiela się z moimi [dblpt])

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
justrp - karuzelbeats - uos - fortest - teleshoptv