I Promise You

Forum klubu I Promise You na AM

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-01-05 23:29:38

Letayah
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-02
Liczba postów: 7
Windows 7Opera 34.0.2036.25

Letayah

Okej, no to ja też się przedstawię. Może też w formie takich podpunktów, będzie łatwiej [dblpt]D

> Mam na imię Kamila, urodziny obchodzę w walentynki. Rocznik '00.
> Kocham czytać, często przekładam książkę ponad podręcznik szkolny, dlatego też moje oceny na tym cierpią.
> Moje takie wielkie marzenie, które już jest trudniejsze do spełnienia, to napisać własną książkę i wydać ją.
> Przez pięć lat uczęszczałam na zajęcia z tańca HipHop, potem niestety wykryto u mnie chorobę kręgosłupa, która zabrania wszelkiego wysiłku fizycznego, więc teraz tańczę tylko dla siebie.
> Jestem nieśmiała i cicha w stosunku do poznawania nowych ludzi, przebywania w sporej grupie. Natomiast podczas różnorakich kłótni i sprzeczek potrafię być wygadana i odważna
>Należę do różnych fandomów, zarówno książkowych jak i serialowych, między innymi do: fandomu Percy'ego Jacksona, Kronik rodu Kane, Więźnia Labiryntu, Darów Anioła, Dawcy, Teen Wolf, The Flash,  GONE: Zniknęli, Harry'ego Pottera. Uwielbiam również książki takie jak: seria Kwiatów na Poddaszu,  książki Stephena Kinga, Eragon, Niezgodna, Zbuntowani.  Z serialów lubię, choć nie tak często oglądam: Once Upon a Time, Agenci T.A.R.C.Z.Y, Supernatural.

No to chyba na tyle [dblpt]D

Offline

#2 2016-01-06 00:26:14

Rosie
Administrator
Dołączył: 2016-01-01
Liczba postów: 84
Windows 8.1Chrome 47.0.2526.106

Odp: Letayah

Można powiedzieć, że jesteśmy do siebie bardzo podobne pod wieloma aspektami.
Widzę, że mamy na swoich kontach wiele takich samych tytułów [dblpt])

  1. Czy masz jakieś zwierzęta?

  2. Książkę w jakiej tematyce chciałabyś napisać - fantazy, kryminał, akcja, czy może coś innego?

  3. Czy masz ulubioną książkę - czy może jest ich więcej?

Offline

#3 2016-01-08 16:31:09

Letayah
Użytkownik
Dołączył: 2016-01-02
Liczba postów: 7
Windows 7Opera 34.0.2036.25

Odp: Letayah

Mam dziesięć kotów, trzy psy i świnkę morską xD Razem z mamą tak przygarniamy zwierzaki [dblpt]D
Najlepiej fantastyka, może trochę sciene-fiction lub romans.
Nie mam ulubionej, może tylko Harry'ego Pottera cenię trochę bardziej, bo dzięki tej serii zaczęłam czytać [dblpt])

Offline

#4 2016-06-22 11:21:13

LilyRoseDowson
Moderator
Dołączył: 2016-01-06
Liczba postów: 35
Windows 8.1Opera 38.0.2220.31

Odp: Letayah

My też mamy wiele wspólnego [dblpt]) również jestem osobą nieśmiałą, lubię zwierzęta oraz moim marzeniem jest napisanie książki, tylko nie wiem jak się do tego zabrać [dblpt]please[dblpt]
1. Masz rodzeństwo?
2. Uprawiasz jakieś sporty?
3. Czy masz ulubiony serial lub film?
4. Jakiej muzyki słuchasz?

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] claudebot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
polishliferp - fortest - facetzklasa - kantoralexrzeszow - spt